"Kosīšu" viesu nams atrodas 200 m no jūras. Tas ir ideāli piemērots mierīgai un komfortablai ilgtermiņa atpūtai pie jūras ģimenes un draugu lokā. Īpaši viesos gaidām ģimenes ar bērniem. Vasarā bērni labprāt spēlējas blakus terasei uzceltajā spēļu namiņā un šūpojas šūpolēs, bet vēsajā sezonā piedāvājam kamīna siltumu, rotaļlietas un galda spēles. Mazuļu ērtībām - redeļu gultiņas un augstie krēsliņi.  

Viesu rīcībā ne tikai māja, bet arī visa atpūtas kompleksa teritorija, bērnu spēļu laukumi, dīķis un lapene ar grilu. 

Galvenokārt, izīrējam visu māju kopumā, bet dažos periodos ir iespēja īrēt arī atsevišķus 1-istabas un 2-istabu numurus. Viesu namā pieejamas 16 pamatguļvietas un 4 papildvietas uz izvelkamiem krēsliem.

Dzīvojamā istaba ir aprīkota ar profesionālu skaņu tehniku un projektoru. Pieejama satelīta televīzija un bezvadu internets.Virtuvē viesu rīcībā - elektriskā plīts, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, elektriskā tējkanna un maizes tosteris. Pieejami trauki un virtuves piederumi 25 personām. 

Aicinām izbaudīt mieru, skaistu dabu un komfortu reizē! Esat laipni gaidīti, savu uzturēšanos iepriekš piesakot pa tālruni +371 29479426 vai e-pastu info@kosisi.lv!

Lūdzam ņemt vērā, ka siltajā sezonā "Kosīši" netiek izīrēti skaļiem pasākumiem un mūzikas atskaņošana atļauta vienīgi telpās, izmantojot pieejamo skaņu aparatūru. Pēc plkst.23:00 skaļa trokšņošana ir aizliegta, lai netraucētu kaimiņu un blakus mājas viesu naktsmieru. Skaļāki pasākumi iespējami vienīgi vēsajā sezonā, to iepriekš saskaņojot ar saimnieci.

Cenas