Brīvdienu māja ar pirti atrodas blakus viesu namam, 200 m no jūras. Māju pilnā apjomā izīrējam no aprīļa līdz decembrim, bet aukstajos mēnešos - tikai pirti ar atpūtas telpu un vienu guļamistabu. Naktsmājas piedāvājam arī blakus esošajā viesu namā.

Brīvdienu māja ir piemērota gan ilgtermiņa atpūtai pie jūras, gan bērnu nometnēm, gan retrīta nometnēm, gan nelielām svinībām un citiem neformāliem pasākumiem.

Visvairāk ciemos gaidām ģimenes ar bērniem, jo varam piedāvāt gan atpūtu pie jūras pludmalē ar baltām smiltīm bez akmeņiem, gan plašus zālienus bumbu spēlēm, gan spēļu namiņu,piramīdu un šūpoles, gan basketbola grozu un citas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Turklāt mājā ir visas nepieciešamās sadzīves ērtības, lai vecāki varētu baudīt nesteidzīgu atpūtu kopā ar bērniem. 

Ēkas 1. stāvā pieejama plaša dzīvojamā istaba ar kamīnu, atpūtas zonu un virtuves stūri ar ēdamgaldu. Virtuves stūris ir aprīkots ar elektrisko plīti, cepeškrāsni, trauku mazgājamo mašīnu, ledusskapi un mikroviļņu krāsni. Pieejami trauki un virtuves piederumi 26 personām. Telpa ir aprīkota ar audiosistēmu un projektoru, pieejama arī satelīta televīzija un bezvadu internets.

Blakus dzīvojamai istabai atrodas ar malku kurināma pirts ar ģērbtuvi, dušu un WC. Pirts iekuršana prasa apmēram 2 stundas. Pēc karsēšanās iespējams noskaloties dušā vai (un pat ļoti ieteicams!) skriešus laisties uz dīķi.

Ēkas 2. stāvā izvietotas guļamistabas - divas atsevišķas un  viena caurstaigājama. Kopā pieejamas 14 gultasvietas (2 divguļamās un 10 vienguļamās gultās) un 12 matrači gulēšanai uz grīdas. Blakus istabām ir vannasistaba ar dušu un WC, kā arī atsevišķa tualete. Vannasistabā pieejama veļas mazgājamā mašīna. 

Viesu rīcībā ne tikai māja, bet arī visa atpūtas kompleksa teritorija, bērnu spēļu laukumi, dīķis un lapene ar grilu. 

Cenas, kas atkarīgas no viesu skaita un uzturēšanās ilguma, skatīt sadaļā CENAS. Cenā iekļauta maksa par gultas veļu un dvieļiem.

Lūdzam ņemt vērā, ka "Kosīši" netiek izīrēti skaļiem pasākumiem un mūzikas atskaņošana atļauta vienīgi telpās, izmantojot pieejamo skaņu aparatūru. Pēc plkst.23:00 skaļa trokšņošana ir aizliegta, lai netraucētu kaimiņu un blakus mājas viesu naktsmieru.