Telpu rezervēšana

Rezervāciju varat pieteikt gan pa tālruni 29479426, gan e-pastu info@kosisi.lv, gan aizpildot pieteikuma formu.   

Lūdzam ņemt vērā, ka, rezervējot telpas, ir jāveic avansa iemaksa 30% apmērā no kopējās izmitināšanas pakalpojumu maksas.

Ja rezervācija tiek atcelta ne vēlāk kā 2 mēnešus pirms rezervētā ierašanās datuma, avanss tiek atgriezts 100% apmērā. Ja rezervācija tiek atcelta ne vēlāk kā 1 mēnesi pirms rezervētā ierašanās datuma, avanss tiek atgriezts 50% apmērā. Ja rezervācija tiek atcelta ne vēlāk kā 1 nedēļu pirms rezervētā ierašanās datuma un telpas izdodas izīrēt citiem viesiem, avanss tiek atgriezts 50% apmērā.

Klusuma ievērošana nakts laikā

"Kosīši" ir brīnišķīga vieta mierīgai un harmoniskai atpūtai, tādēļ skaļiem pasākumiem telpas neizīrējam. Pēc plkst 23:00 trokšņošana ir aizliegta. Mūzikas atskaņošana atļauta vienīgi telpās, izmantojot "Kosīšos" pieejamo mūzikas aparatūru tādā skaļumā, kas netraucē kaimiņu un blakus mājas viesu naktsmieru.. 

Mājdzīvnieku līdzņemšana

Diemžēl nevaram pieļaut mājdzīvnieku uzturēšanos "Kosīšos" to viesu dēļ, kuri cieš no alerģijas pret mājdzīvnieku spalvām. Tā kā īpaši ciemos gaidām bērnus un viņi nereti ir alerģiski, lūdzam mājdzīvnieku īpašniekus savus mīluļus uz "Kosīšiem" līdzi neņemt.